Sarva Hita

Milí zákazníci,
těšíme se na vás v naší mladoboleslavské prodejně a jídelně s potravinami a potravinářskými doplňky zaměřenými na zdravou výživu a na bezlepkovou dietu. Potraviny jsou pro vegetariány, vyznavače makrobiotiky a pro všechny, kteří chtějí začít jinak. Naše jídelna není velká, ale o to příjemnější s téměř rodinnou atmosférou.
Od 10 hodin si u nás můžete dát čerstvou polévku s mořskou řasou nebo i něco ke svačině. Od 11 hodin podáváme celé menu. Jsme specialisté na bezlepkové potraviny a suroviny – u nás si můžete vybrat a objednat konkrétní zboží z katalogu fy BEZGLUTEN.
V pondělí máme čerstvé pečivo a koláče ze špaldové mouky, v úterý a ve středu žitný chleba s dýňovým semínkem, celozrnné muffiny a žitné chleby s kváskem.
Máme v prodeji i chlazené výrobky, jogurty rýžové a sojové, maso pšeničné a rostlinné, nářezy, salámky, karbanátky, pomazánky. Pečeme domácí celozrnný perník, závin a koláče.
Každé čtvrtletí pořádáme Malou školu vaření makrobiotiky – více informací dostanete přímo v prodejně.

Jindřiška Erbenová a Dana Pikousová

Otevírací doba
PO – ČT 9:00 – 17:00
PÁ 9:00 – 15:00

Kde nás najdete?
Sarva Hita, Kateřiny Militké 57, Mladá Boleslav
(vchod z ulice Masná)

Parkoviště (placené) je přímo před prodejnou nebo můžete jet MHD na zastávku 9.května, u parkoviště či Komenského náměstí


Zvětšit mapu