Akce 2010

Ostrov Šolta – Stomorská 4.6. – 13.6.2010
Na tento zájezd jsme odjeli z Čech, kde ještě den před naším odjezdem panovalo docela chladno. Po příjezdu do městečka Omiš, na pobřeží pod Splitem, začaly dny nabírat sluníčko. Celý týden bylo krásné počasí a teplé moře. Na ostrov nás převezla loď Kairos. Před nástupem na loď jsme se rozešli po malebném městečku Omiš a dali si ranní chorvatskou kávu. V Omiši je tržnice, kde bylo možné si zakoupit zeleninu a ovoce. Všichni toho využili.
Po vylodění na ostrově Šolta ve Stomorské začal týden plný slunce, cvičení a radosti. Jídlo bylo výborné (dle mého názoru) a snídaně až od 9.30 hod., tak žádné časné vstávání.
Děvčata jela na výlet lodí Kairos okolo ostrova i s piknikem a moc se jim to líbilo. Další den byl výlet po Šoltě a byl také úspěšný. Teklo víno, zpívalo se a jedly se nasolené ryby.
Myslím, že se zájezd vydařil a je na co vzpomínat.

FOTOGALERIE

Město Biograd na Moru 18.6.- 27.6.2010
Zájezd byl plný veselí již při odjezdu. Byla to větší parta a v autobuse bylo dost veselo hned od začátku cesty. Cesta probíhala dobře a ráno v 8.00 jsme byli před hotelem. Hotel byl čistý a příjemný.
Trochu nás zklamalo, že k moři bylo 5-8 minut chůze a bohužel i tento termín byl dost nešťastný. Pláže byli plné lidí. Město žilo a bylo se na co dívat a co nakupovat. Bylo znát, že začala sezona.
Děvčata byla na výletě lodí po Kornatech a to byl opravdu hezký zážitek. Cvičení probíhalo v pohodě až na jeden problém a to s ranním vstáváním. Snídaně v hotelu byla od 7.00 – 9.00hod. Byl to trochu fofr. Stihnout cvičit a nasnídat se. Vše jsme ale zvládli a celkově si myslím, že byla pohoda.
Těšte se na příští zájezdy, hodně o nich přemýšlím a určitě něco vymyslím. Těším se na Vás ve cvičení.

FOTOGALERIE